Pristatymo būdai, terminai ir kainos:

  • Lietuvos paštas per 3-5 darbo dienas (registruota siunta) (2.00€)
  • Kurjerio pristatymas per 2-3 darbo dienas (3.50€)
  • Omniva paštomatai per 2-3 darbo dienas (2.50€)

 

Atsiimkite siuntą OMNIVA paštomatuose!

Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio Omniva paštomato. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti Jums artimiausią Omniva paštomatą.

Siuntų atsiėmimas, naudojantis Omniva paštomatais, yra itin greitas ir patogus. Visa procedūra yra daugiau nei paprasta, todėl kiekvienas gali ja naudotis praktiškai be jokių instrukcijų. Omniva paštomatai veikia visą parą, todėl prekes gali atsiimti Jums patogu laiku.

Visi Lietuvoje veikiantys OMNIVA paštomatai

Siuntos atsiėmimas

Norint atsiimti siuntą Jums reikės: pasirinkti kalbą, po to paspausti „Atsiimti siuntą“ ir įvesti pranešimu ir (arba) el. paštu gautą šešiaženklį durelių kodą. Įvedus durelių kodą, atsidaro durelės ir siunta – Jūsų rankose! Pavizdys

Siuntos sekimas internete

Visi Omniva siuntiniai nuo išsiuntimo momento gali būti stebimi internete. Jei norėsite sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų išsiųstos, ar laukiamos svarbios siuntos, jų tiesioginį kelią galima stebėti svetainėje www.omniva.lt.

Pristatymo kaina

Siuntinys pristatomas, į bet kurį Lietuvos Respublikos teritorijoje esantį Omniva paštomatą, už € 2,50 mokestį.

Pristatymo terminas

Siuntinys pristatomas per 2-3 darbo dienas

Siuntų saugojimo laikotarpis

Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra Omniva terminale ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu ir el. paštu. SMS žinutėje bei el. laiške nurodysime paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato. Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama į www.eglemilukaite.lt sandėlį. Primename, jog nukreipti siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

Išsamią informaciją apie siuntos atsiėmimą Omniva paštomatuose rasite svetainėje www.omniva.lt

 

Sveiki,

skambinkite mums arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime.
[contact-form-7 id="2124"]