Mitybos planas ir konsultacijos

Viena pagrindinių prastos savijautos ir išvaizdos priežastis netinkama mityba. Dažniausiai įsivaizduojame, kad sveikai maitintis reikia daug laiko ir pinigų. Iš tikrųjų reikia tik žinių, todėl kviečiu į konsultacijas! Jų metu išanalizuosiu Jūsų maisto racioną ir padiskutuosime apie reikalingas korekcijas. Esant pageidavimui, sudaromas individualus mitybos planas, kuris atitinka Jūsų duomenis, poreikius ir pageidavimus. Taigi Jums nereikės sukti galvos, ką sveiko valgyti ir kiek laiko užtruksite gamindami. Mitybos planas yra sudaromas išsamiai, su receptais ir pirkinių sąrašu, todėl puikiai padeda siekiant užsibrėžtų tikslų.

Konsultavimas sveikos mitybos ir lieknėjimo klausimais

Konsultacijų metu aptariama Jūsų sveikatos būklė, išanalizuojamas maisto racionas, mitybos įpročiai bei atliekamos reikalingos korekcijos. Konsultacijos – tai vienas iš būdų, orientuotas į Jūsų maisto analizę ir būtinus pokyčius, siekiant geresnės sveikatos ir/ar mažesnio svorio. Po konsultacijos Jūs sužinosite, kurie maisto produktai yra nereikalingi ar žalingi Jūsų mityboje bei, kaip galite juos pakeisti sveikesniais. Kartu ieškosime alternatyvų, kurios padės pasiekti geresnę sveikatą. Kitaip sakant, maisto raciono analizės metu, Jūs gausite žinių, padedančių Jums pertvarkyti savo mitybą, nedarant sudėtingų ir varginančių pokyčių.

 

 

Mitybos planas

Mitybos planas sudaromas pageidaujamam dienų skaičiui ir subalansuojant mitybą pagal individualius duomenis, įpročius ir poreikius, prieš tai atlikus išsamią Jūsų mitybos raciono analizę, užpildant anketą arba atlikus konsultaciją, priklausomai nuo Jūsų pageidavimo. Tai puiki pagalbinė priemonė individuliai siekiant užsibrėžtų tikslų ir geriausių rezultatų:

  • Padidinti šviežių vaisių ir daržovių suvartojimą;
  • Sumažinti cukraus ir kenksmingų medžiagų suvartojimą;
  • Kontroliuoti porcijų dydį;
  • Numesti, padidinti arba stabilizuoti svorį;
  • Planuoti pirkinių krepšelį.

 

Mitybos programa

Programa skirta tiems, kurie pasiryžę pasiekti užtikrintus rezultatus, nes nuoseklaus bendravimo metu geriausia įsigilinti į individualias sveikatos problemas ir nuosekliai dirbti geros sveikatos link keičiant įpročius, kurie natūraliai laikui bėgant tampa gyvenimo būdu. Mitybos programos metu Jūs gausite ne tik mitybos planus, kurie padės tikslingai siekti tikslo, bet ir, esant reikalui, Jums bus teikiamos ir nuolatinės jų korekcijos. Taip pat bus vykdomos reguliarios konsultacijos (1-2 kartai/savaitę), kurios padės išspręsti iškilusius sunkumus, suteiks sveikos gyvensenos žinių ir palaikymą siekiant geros sveikatos. Kitaip sakant, mitybos programa yra užtikrintas būdas be didelio vargo pasiekti rezultatą, kurio trokštate.

 

Įkainiai: kaina derinama individualiai su klientu (priklauso nuo individualiai siekiamo rezultato ir laiko termino, kada jis bus pasiektas)

 

Užpildykite žemiau esančią užklausą ir aš su Jumis susisieksiu.

Sveiki,

skambinkite mums arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime.
[contact-form-7 id="2124"]